WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Odpowiadamy w ciągu 24h

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MK Studio Maciej Kucharek (NIP 731 192 80 15). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu, tj. w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu.

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA - FAQ

  Prawie każdy, kto planuje podróż „gdzie tylko chce” 😉 Wystarczy, że ma przynajmniej 26 lat i prawo jazdy kat.B od trzech lat. Przy podpisaniu umowy potrzebne będą dwa dokumenty ze zdjęciem.

  To zależy. W temacie rezerwacji jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 20.00, a w weekendy 10.00 – 16.00. Jeśli nie odbieramy – prosimy o SMS, ale generalnie oddzwaniamy. Natomiast ci, którzy jadą na wyprawę jednym z naszych kamperów – nie zostaną bez wsparcia także poza tymi godzinami.

  Możesz jechać gdzie tylko chcesz. Nie narzucamy żadnego limitu kilometrów, ogranicza Cię tylko budżet, otwarte granice i wyobraźnia.

  Ceny zaczynają się od 400 zł za dobę – wiele zależy od terminu wyjazdu oraz ewentualnego wyposażenia dodatkowego (które nie jest konieczne). Pełny cennik dostępny na stronie www.gdzietylkochcesz.pl/cennik.

  Kaucja to 5000 zł. Zwracamy ją do 7 dni po oddaniu kampera, po dokładnym sprawdzeniu samochodu.

  Nie. Można natomiast wybrać dowolne z dwóch: gotówka lub przelew.